Відновлення свідоцтва про народження: коли може знадобитися

0
491

Свідоцтво про народження — той документ, який в першу чергу отримує кожен громадянин Російської Федерації. І після досягнення віку чотирнадцяти років їм практично перестають користуватися. Однак, можуть виникнути такі випадки, після яких буде потрібно повне відновлення цього документа. Саме про це ми розповімо вам докладніше в даній статті, розберемо всі самі основні моменти. А відновлення свідоцтва про народження, ви знайдете на сайті: abc-lviv.com.ua/.

В яких випадках можна і потрібно поміняти свідоцтво про народження?

  • 1. Замінити свідоцтво про народження можна в тому випадку, якщо попереднє було зіпсовано. Але, доведеться надати цей документ, як доказ його псування. Крім цього потрібен буде ще певний перелік документів, а також заяву на заміну.
  • 2. Якщо прізвище або ім’я людини було змінено. В такому випадку пишеться спеціальна заява, в якому людина вкаже причину зміни документа. І крім цього будуть потрібні документи, як підтвердження, що ініціали змінилися.
  • 3. Ще однією причиною, є, втрата самого документа. Тут вже трохи інші особливості заміни і заявки на цю заміну.
  • 4. Є ще й інші випадки, при яких, необхідна зміна документа, що підтверджує особу. У таких випадках заповнюється заява за окремою формою, і надається основний перелік документів. Все це потрібно індивідуально уточнювати з фахівцями, адже випадки бувають дуже різними. Залежно від цього різним може бути і порядок заміни і список необхідних документів.

Якщо Заміна свідоцтва про народження потрібно дитині, то звернутися в Загс повинен батько, опікун, або офіційний представник. Сам дитина зробити це не може.
При втраті документа теж панікувати не варто, вас чекає стандартна процедура відновлення, після якої Ви отримаєте нове свідоцтво про народження. Можливо, це займе у вас трохи більше часу, а сама процедура буде складніше, але поміняти документ в такому випадку, звичайно ж, можливо.

Які будуть потрібні документи?

Заяву, і паспорт тієї особи, яка ця заява заповнює. Квитанція про оплату державного збору. Якщо мова йде про дитину, то до перерахованих вище документів потрібні ще паспорти батьків, їх свідоцтво про шлюб і можливо ще які — небудь документи, в залежності від конкретного випадку.
Сподіваємося, що дана стаття була вам корисна і ви дізналися багато важливої для себе інформації. Пам’ятайте, що розібрати цю тему цілком в рамках однієї статті. Тому, якщо у вас виникають будь-які питання, обов’язково звертайтеся до фахівців, вони розберуть всі ваші сумніви і грамотно проконсультують. Якщо у вас виникла така необхідність, не затягуйте цей процес і обов’язково відразу ж йдіть за отриманням нового документа. Тому що не завжди його отримання та оформлення займає мало часу, іноді це може затягнутися і зайняти у вас кілька місяців, а плани, можуть бути порушені тільки через псування документа.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь