Інсталяція і кнопки зливу

0
224

Коли справа доходить до вибору нового туалету для вашого будинку на https://leoceramika.com, у вас є величезна кількість варіантів. Однак, коли ви працюєте з компактною ванною кімнатою, ви можете відчути, що ваші можливості більш обмежені. Тим не менш, настінний туалет може бути саме тим, що вам потрібно, щоб зміцнити ваші туалетні приналежності, не витрачаючи даремно цінний простір.

Переваги інсталяції настінного туалету

Звичайно, підійде не тільки будь-який настінний туалет. Ви захочете вибрати модель, яка відповідає вашим потребам і бюджету, і, сподіваюся, забезпечить деякі функції економії води.

Перш за все, ви повинні вибрати настінний туалет, тому що він потенційно може заощадити вам багато цінного простору у вашій ванній кімнаті. Це пов’язано з тим, що їм не вистачає громіздкого підстави, яке повинно бути прикручено до підлоги, що саме по собі ускладнює розміщення чого-небудь в безпосередній близькості від пристрою. Настінні туалети також напрочуд легко чистити, особливо ті, які засклені, щоб запобігти появі плям і накопичення.

Багато настінних туалетів також налаштовуються, коли справа доходить до висоти установки. Це може мати вирішальне значення, якщо у вас або у когось у вашому домі є особливі вимоги до мобільності, які ускладнюють безпечне використання пристрою на стандартній монтажній висоті.

Вибір якісного настінного унітазу

 

  • Тип чаші

Настінні унітази бувають двох типів: подовжені і круглі. Обидва типи мають свої переваги, хоча подовжений зазвичай краще, тому що він більш ергономічний. Однак круглі чаші також дуже практичні, особливо коли обмеження по відстані роблять використання подовженого блоку непрактичним.

  • Особливості економії води

Виробники туалетного приладдя сьогодні зосереджені на економії води, щоб знизити вплив на навколишнє середовище своїх клієнтів. Насправді, вони знають, що такі покупці, як ви, захочуть дізнатися, які моделі включають функції економії води. Щоб повідомити про це, деякі моделі вийдуть і пояснять, скільки води вони використовують на промивку (вимірюється в галонах на промивку або GPF).

 

  • Механізм Промивання

Настінні туалети можуть використовувати будь-яку кількість механізмів змиву, включаючи одинарні, подвійні і гравітаційні системи змиву. Унітази з одним зливом-це ваш стандартний стиль туалету, тільки з одним важелем змиву. Моделі з подвійним змивом зазвичай включають дві кнопки змиву, які використовують більший і менший обсяг води відповідно. Моделі з подвійним промиванням стають все більш популярними в даний час, оскільки вони надають користувачам прямий спосіб економії води.

  • Дизайн і матеріал

Багато покупців туалетного приладдя шукають модель, відповідну їх декору ванноїкімнати. Хоча це важливо, набагато важливіше вибрати модель, виготовлену з міцного матеріалу, який прослужить довгі роки використання.

Склоподібний фарфор є одним з найпопулярніших і доступних варіантів на цьому фронті, хоча більшість великих брендів також пропонують порцелянові і керамічні моделі.

Однією з переваг покупки настінного унітазу є те, що конструкція дозволяє легко чистити під унітазом і навколо нього.

  • Простота установки

Якщо ви вперше встановлюєте настінний туалет, то дуже важливо, щоб ви вибрали модель з простим процесом установки. В ідеалі для такого роду установки з низькими ставками повинно знадобитися всього кілька гвинтів і болтів. Більш легкий блок також може забезпечити деяку легкість в процесі установки. В іншому випадку вам, можливо, доведеться викликати сантехніка, щоб закінчити роботу.